KW510 - зарядний пристрій та тестер батареї три в одному. Він надає загальний аналіз стану батареї, перевіряючи її напругу, внутрішній опір, а потім повідомляє, потрібно заряджати батарею чи замінити її та має можливість до відновлення старих акумуляторів та звичайного заряду. Зарядний пристрій KW510 не тільки допомагає вам заряджати акумулятори, але й використовує найновішу технологію імпульсного відновлення. З одним кліком відновлення він автоматично виявляє сульфатацію і кислотну стратифікацію акумулятора, щоб оживити його і відновити його продуктивність.

Системна напруга 12 вольт та тестування напруги надають результати щодо стану заряду (SOC) і стану здоров'я (SOH).

Підсумок результатів тесту: "Добре", "Потрібно заряджати" або "Потрібна заміна".

Ємність холодного пускового струму (CCA), інформація про DIN, EN і IEC відносно рейтингу батареї. Внутрішній опір (мΩ) та частка ресурсу (% SOH).

Тестування системи пуску: тестування та аналіз пускового двигуна. Визначення фактичного необхідного пускового струму та напруги допоможе встановити, чи працює пусковий двигун належним чином.

Тестування системи зарядки: перевірка та аналіз системи зарядки автомобіля, включаючи генератор, випрямляч, випрямлячовий діод та інші компоненти, щоб встановити, чи є нормальною вихідна напруга генератора та чи працює випрямлячовий діод належним чином.

Запис та перегляд даних про батарею.

Підтримуються основні стандарти батарей: CA, CCA, BCL, MCA, JIS, SAE, EN, DIN та IEC 

Мінімальна напруга для старту заряду - 2В, максимальний ток заряду 5А

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зарядний пристрій-тестер для аккумулятора KONNWEI KW510

  • Виробник: KONNWEI
  • Модель: KW510
  • Наявність: Є в наявності
  • 1490.00грн.

Залишити заявку

Мы перетелефонуємо Вам для уточнення деталей